Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Martyna Wewiór Nieruchomości

Engeströma 10 Poznań

Mapa

796 801...

796 801 150

biuro nieczynne: 9:00 - 20:00

O nas

Zajmuję się sprzedażą, zakupem oraz najmem nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Działam szybko, skutecznie i bezpiecznie, prowadząc każde zlecenie kompleksowo od pierwszej rozmowy z klientem po finalizację transakcji.

Przygotowuję ofertę i dbam o jej publikację oraz promocję. Prowadzę prezentacje i negocjuję warunki. Zajmuję się dokumentacją. Współpracuję ze sprawdzonymi ekspertami doradczynią kredytową i notariuszem. Moja praca kończy się w momencie przekazania kluczy do nieruchomości.

Martyna Wewiór. Licencja nr 17234. Niezła agentka.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

29

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Martyna Wewiór Nieruchomości

Filtruj

999 000 zł74,63 m² 13 386,04 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,63 m , zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł20 m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam wyposażony pokój z balkonem w mieszkaniu o powierzchni 64m2 na...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! dzień otwarty 25 kwietnia - zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia godziny...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,60 m² 5 377,70 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam lokal handlowo-biurowo-usługowy z wejściem bezpośrednio od ulicy Rolnej,...

Szczegóły ogłoszenia

118 690 zł1 079 m² 110 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż grunt budowlany (41/16) o powierzchni 1079m2 na nowym osiedlu w szybko...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł99,30 m² 8 046,32 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Czapla, na skraju osiedla budynków wielorodzinnych,...

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł79,40 m² 8 299,75 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,4 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażony apartament o podwyższonym standardzie, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł380 m² 2 102,63 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z okresu międzywojennego,...

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł41,64 m² 12 223,82 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, urokliwe mieszkanie w samym sercu Jeżyc, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

53,96 zł/m²55,60 m² 3 000 zł

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam do wynajęcia lokal handlowo-biurowo-usługowy z wejściem bezpośrednio od...

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł29,93 m² 14 199,80 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam na sprzedaż komfortową, wyposażoną kawalerkę w budynku z 2017r....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,86 m² 12 908,78 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam na sprzedaż nowiusieńką i całkowicie wyposażoną kawalerkę w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 208 m² 112,77 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2208m2 na nowym, kameralnym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98,63 m² 8 618,07 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:403 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Palędziu, w bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

44,12 zł/m²102 m² 4 500 zł

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej, czytelnej lokalizacji, w Pasażu...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39,02 m² 17 913,89 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,02 m , usytuowany na I piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam komfortowe, wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 na I p....

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65 m² 14 153,85 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 r. przy ul. Wilczak,...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 6 333,33 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Dom z warsztatem na sprzedaż | narożna działka 651 m | Smochowice | 950 000 zł....

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam komfortowy pokój z prywatną łazienką i wspólną kuchnią dla dwóch...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł26,24 m² 62,88 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam do wynajęcia komfortową, wyposażoną kawalerkę, o pow. 26,24m2,...

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²10 m² 900 zł

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł122,11 m² 10 072,89 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Idealna inwestycja z dużym potencjałem dochodu i wzrostem wartości! Przedstawiam...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,30 m² 9 432,62 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! oferta zablokowana! oferta zablokowana! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem ! Polecam lokal biurowy, na I piętrze willi miejskiej, przy ul. Włodarskiej,...

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł129,74 m² 6 775,09 zł/m²

Martyna Wewiór

Martyna Wewiór

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Lewa część budynku sprzedana. Inwestycja zrealizowana - budynek oddany do użytkowania. Na...